Kundelinchi

 

O NAS

Wyrastaliśmy w duchu miłości do przyrody. Od najmłodszych lat wołał nas las, a góry wzywały.

Podążyliśmy tą ścieżką.

Dzisiaj pragniemy uwiecznić dary natury, oprawiając je w szkło, metal czy drewno.

Dzięki temu – gdziekolwiek jesteś – kawałeczek dzikiej przyrody możesz mieć zawsze przy sobie…

NASZA MISJA

Według nas, przyroda i wszystkie zachodzące w niej procesy są największym cudem tego świata.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest jej ochrona, zwłaszcza w dzisiejszych, zdominowanych przez człowieka czasach. W codziennym życiu staramy się popularyzować wiedzę na temat zwierząt i roślin, ekologii oraz wpływie człowieka na przyrodę. Wierzymy, że tworzone przez nas przedmioty – powstające z wielkiej miłości do natury – są w jakimś stopniu w stanie zwiększyć wrażliwość ludzi na jej piękno. I uświadomić im, jak bardzo jest krucha i delikatna, oraz że musimy o nią dbać i ją chronić.

NASZE PRODUKTY

W naszej pracowni powstaje głównie biżuteria, ale wykonujemy również dekoracje i elementy wyposażenia wnętrz.

Każdy przedmiot tworzymy ręcznie, z troską o detale i całą masą miłości do dzikiej przyrody. Prawie wszystkie używane przez nas materiały pochodzenia naturalnego zostały znalezione w okolicznościach dolnośląskiej przyrody oraz w polskich i słowackich górach. Lasy dostarczają nam drewna, paproci i piór. Na łąkach zbieramy kwiaty, nierzadko używamy również znalezionych przez nas minerałów i skamieniałości. Następnie wszystkie te dary natury wykańczamy używając szkła, miedzi oraz cyny.

Aby nie przyczyniać się do zaśmiecania planety, do pakowania produktów używamy wyłącznie naturalnych materiałów – papieru, konopnego sznurka, oraz… zasuszonych roślin. Wyjątkiem są szklane witraże – do ich zabezpieczenia potrzeba jest odrobina folii bąbelkowej, ale zapewniamy, że zawsze pochodzi ona z recyklingu. Każdą rzecz pakujemy pięknie – niczym prezent.

Pragniemy również podkreślić, że wszystkie używane przez nas materiały pochodzenia zwierzęcego zostały pozyskane w nieinwazyjny sposób – czyli po prostu znalezione. Jeśli tworzymy rzeczy z poroża, piór lub skrzydeł motyla – możesz mieć absolutną pewność że żadne zwierzę nie ucierpiało w procesie ich powstawania.

Jeśli chcesz, byśmy wykonali dla Ciebie coś specjalnego, napisz do nas. Z wielką przyjemnością urzeczywistnimy Twoją wizję. W poszukiwaniu inspiracji zajrzyj do naszej galerii.

W każdą rzecz wkładamy dużo pracy i serca, mając nieśmiałą nadzieję na wywołanie uśmiechu zadowolenia na Twojej twarzy

[fts_instagram instagram_id=3001938854 pics_count=8 type=user width=100% profile_wrap=yes profile_photo=no profile_stats=yes profile_name=yes profile_description=no]

PAYU LOGO_MONO_BLACK
supported by
kundelinchi logo
KUNDELINCHI © 2019
Saffron Studio logo
design by